اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 49
    کد: 215726
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۷/۲۱
    با حضورمعاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد؛

    سرپرست شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری(تات) معارفه شد

    طی مراسمی، عطارزاده طوسی به عنوان سرپرست شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری(تات) معارفه شد.
    سرپرست شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری(تات) معارفه شد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی، معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری در مراسم تکریم ومعارفه مدیرعامل شرکت ارتباطات ترافیکی با تشکر از زحمات مهدی اسدی مدیرعامل سابق این شرکت، گفت: طی دوسال گذشته حجم زیادی از سازه های مربوط به سیستم دوچرخه اشتراکی قدیمی که چهره نازیبایی به شهر داده بود پس از حل وفصل دعوای حقوقی طولانی با پیمانکار جمع آوری و سیستم جدید دوچرخ اشتراکی جایگزین آن شد.

    وی اضافه کرد: همچنین دراین مدت تعدادی از پارکینگ های مکانیزه که دچارمشکل شده بودند با دریافت مصوبه از شورای شهر اورهال و ایمن سازی شدند.

    معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد به بهره برداری تعدادی از پارکینگ های طبقاتی اشاره و اظهارکرد: طی دو سال گذشته پارکینگ های هوشمند آزادی، مجد و پرستار نیز به بهره برداری و دراختیار شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری قرار گرفت.

    کاظمی تصریح کرد: در کنار این اقدامات راه اندازی سیستم پرداخت هوشمند پارک حاشیه ای از طریق خود اظهاری و حذف پرداخت نقدی نیز انجام شد که همه این موارد حجم سنگینی از کار را می طلبید که به سهم خود از تلاشهای آقای اسدی و همکارانشان تشکر می کنم.

    وی ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت خوبی در شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد(تات) به عنوان تنها شرکتی که مصوبه شورا و تایید وزارت کشور را گرفته است وجود دارد، لذا از آقای عطارزاده مدیرعامل سازمان ترافیک که تجربه خوبی درحوزه حمل ونقل و ترافیک دارند،خواسته ایم که همزمان مدیریت این شرکت را نیز برعهده بگیرند که در این مسیر برایشان آرزوی موفقیت داریم.

    گفتنی است در این مراسم محمد مهدی اسدی تکریم و هادی عطارزاده طوسی با حفظ سمت به عنوان سرپرست شرکت ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد(تات) معرفی شد.

    مجید خبیری

    تعداد بازدید: 49
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر