اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 78
    کد: 215544
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۷/۱۲
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

    طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه شخصی در معابر منتهی به حرم در روزهای پایانی ماه صفر

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه شخصی در معابر منتهی به حرم مطهر در روزهای پایانی ماه صفر خبرداد.
    طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه شخصی در معابر منتهی به حرم در روزهای پایانی ماه صفر

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی در خصوص برنامه های سازمان ترافیک برای ایام پایانی ماه صفر، اظهار کرد: هماهنگی با کلیه دستگاه های خدمات رسان در سطح شهر از جمله سازمان های تابعه معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک برای خدمت رسانی به زایران از جمله برنامه های مهم ما است.

    وی ادامه داد: همکاری با پلیس راهور جهت اجرای طرح ممنوعیت تردد وسایل نقلیه انجام خواهد شد که برهمین اساس کلیه معابر منتهی به حرم مطهر پاک سازی خودروهای پارک شده در حاشیه معبر انجام خواهد گرفت و طرح ممنوعیت تردد در خیابان های منتهی به حرم مطهر از امشب ساعت ۲۴ تا عصر روز جمعه اجرا خواهد شد.

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: همکاری با پلیس راهور برای مدیریت ترافیک پایانه مسافربری نیز از دیگر برنامه های نظارتی ما برای این ایام به شمار می آید.

    عطارزاده طوسی تاکید کرد: اطلاع رسانی لحظه ای ترافیکی در مقاطع خاص با هماهنگی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی نیز به انجام خواهد رسید.

    وی تاکید کرد: همچنین از طریق ۵۰ تابلوی پیام متغیر منصوبه در سطح شهر و سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۱۰۰۰۱ اطلاعات لحظه ای ترافیکی به شهروندان ارسال خواهد شد.

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به همکاری با پلیس راهور جهت برقراری انضباط ترافیکی در هسته مرکزی شهر، عنوان کرد: مرکز کنترل ترافیک، با توجه به اعلام مدیریت بحران و در صورت نیاز به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را ارائه خواهد کرد و مدیریت ترافیکی معابر را انجام خواهد داد.

    عطارزاده طوسی خاطرنشان کرد: استقرار اکیپ های تعمیرات و رفع نقص تجهیزات ترافیکی در اسرع وقت، همکاری با اورژانس و سایر دستگاه های امداد رسانی برای تسریع در عبور و مرور خودروهای امدادی از دیگر برنامه های این سازمان است.

    غزاله شهیدی

    تعداد بازدید: 78
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر