اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 133
    کد: 212007
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

    اصلاح هندسی باند شمالی و جنوبی بزرگراه شهید چراغچی

    مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای طرح اصلاح هندسی در بزرگراه شهید چراغچی حدفاصل میدان قائم (عج) به میدان شهید فهمیده و مسیر بالعکس آن خبرداد.
    اصلاح هندسی باند شمالی و جنوبی بزرگراه شهید چراغچی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: به دلیل حجم بار ترافیکی بسیار سنگین، حجم بار راستگرد آزادی به بزرگراه شهید چراغچی و دو خروجی حدفاصل میدان قائم (عج) تا میدان شهید فهمیده، عرض سواره رو افزایش داده شده است.
    وی افزود: با اجرای این طرح در ضلع جنوبی بزرگراه، تداخلات حرکتی در طول مناسب تری اتفاق می افتد و باعث روان شدن جریان ترافیک شده است.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین در ضلع شمالی ورودی و خروجی ناایمن در محدوده مرکز توانبخشی فیاض بخش وجود داشت که این ورودی و خروجی و عرض کم بزرگراه باعث به وجود آمدن گره ترافیکی در این محدوده می شد که ضمن افزایش عرض بزرگراه برای روان شدن ترافیک در بزرگراه شهید چراغچی، ورودی و خروجی مرکز فیاض بخش مسدود شده است. در حال حاضر پیش بینی ایجاد یک ورودی جدید در موقعیت مناسب جهت دسترسی ایمن به مرکز توانبخشی انجام شده است.
    عطارزاده طوسی تصریح کرد: اجرای این طرح در باند جنوبی بزرگراه به پایان رسیده و در باند شمالی تا پایان سال تکمیل و تحویل خواهد شد.

    تعداد بازدید: 133
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر