اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 158
    کد: 197151
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

    نصب گاردریل در بزرگراه های حادثه خیز مشهد

    نسبت به اجرای عملیات مرمت و نگهداری گاردریل‌ها و تجهیزات فنی متعلقه و انجام بازدیدهای مستمر میدانی از سطح بزرگراه‌ها و معابر شریانی و اصلی جهت شناسایی نیازهای مربوطه، اقدامات لازم در دستورکار روزانه این سازمان قرار گرفته است.
    نصب گاردریل در بزرگراه های حادثه خیز مشهد

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نصب گاردریل در بزرگراه‌ها و معابر حادثه‌خیر مشهد خبرداد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین روش‌های افزایش ایمنی در راه‌های اصلی و جاده‌ای که مانع خروج وسایل نقلیه از جاده و یا سقوط از پرتگاه می‌شود، نصب حفاظ‌های فلزی کناره‌ها و میانه‌های جاده‌ها (گاردریل) است که نقش مهمی در کنترل ترافیک و ایمنی دارد.
    وی افزود: نصب علائم فنی و هشداردهنده اعم از گاردریل، تابلوهای جهت‌نما و هاشور بر روی نقاط خطرزا گاردیل‌های موجود جهت تشدید ضریب ایمنی توسط تیم اجرایی-عملیاتی حوزه اجرایی سازمان حمل ونقل و ترافیک در دستور کار است.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: این امر با هدف منع خروج وسیله نقلیه از جاده و جداسازی لاین بزرگراه ایجاد شده است.
    عطارزاده طوسی خاطرنشان کرد: نسبت به اجرای عملیات مرمت و نگهداری گاردریل‌ها و تجهیزات فنی متعلقه و انجام بازدیدهای مستمر میدانی از سطح بزرگراه‌ها و معابر شریانی و اصلی جهت شناسایی نیازهای مربوطه، اقدامات لازم در دستورکار روزانه این سازمان قرار گرفته است.

    تعداد بازدید: 158
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر