اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 155
    کد: 197019
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد؛

    نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی

    از نمونه‌های اطلاعاتی که عمدتا از طریق تابلوهای متغیر در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد می‌توان به زمان سفر میان مبادی و مقاصد شخصی، وضعیت تراکم ترافیکی در کریدورهای بزرگراهی، اطلاع‌رسانی از شرایط جوی و... اشاره کرد.
    نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از نصب تابلو پیام متغیر اطلاعاتی در بزرگراه شهید سردار قاسم سلیمانی در اردیبهشت ماه سال جاری خبرداد.
    به گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، اظهار کرد: هدف از نصب این تابلو ارائه پیام‌های ترافیک در راستای بالا بردن فرهنگ عمومی ترافیک اطلاع‌‍رسانی از طریق پیام‌های کوتاه متنی به منظور کاهش خسارات مالی و جانی ناشی از تصادفات است.
    وی ادامه داد: تابلوهای پیام متغیر از تجهیزات مهم کنترل ترافیک بوده که به منظور ارائه اطلاعات به رانندگان در طول مسیر صورت می‌گیرد.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: از نمونه‌های اطلاعاتی که عمدتا از طریق تابلوهای متغیر در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد می‌توان به زمان سفر میان مبادی و مقاصد شخصی، وضعیت تراکم ترافیکی در کریدورهای بزرگراهی، اطلاع‌رسانی از شرایط جوی و... اشاره کرد.

    تعداد بازدید: 155
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر