اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 مرداد 1399
 • ورود
 
     
   • سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک کودکان اقدام به احداث بوستان ترافیک کرده است.

    نحوه انجام آموزش ها در این بوستان :

    1-       ابتدا نکاتی در مورد عبور و مرور در خیابان و آشنا نمودن کودکان با چراغ راهنمایی،تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی می باشد.

    2-       اجرای نمایش عروسکی با موضوع استفاده از پل هوایی و توجه به چراغ راهنمایی  انجام می شود.

    3-       سپس بچه ها به کلاس نقاشی رفته و در انجا می بایست با توجه به آموزش های دیده شده نقاشی های ترافیکی بکشند.

    4-      بعد از آن به محوطه حیاط می روند که به صورت خیابان ها تقاطع و میدان خط کشی ها انجام شده و تابلو گذاری شده است که در این محل بچه با دوچرخه و ماشین ضمن انجام بازی آموزش های لازم را نیز می بینند.


    -          مدارس و مهد کودکها برای استفاده از امکانات بوستان ترافیک می بایست ابتدا اقدام به ثبت نام نموده و روز و ساعت مورد نظر خود را ثبت نمایند با انتخاب یک روز از تقویم فرم درخواست برای شما باز می شود. در صورت تائید یا عدم تائید درخواست برای شما پیام کوتاه ارسال خواهد شد. ثبت صحیح شماره تماس الزامی می باشد.

    -      پیرو مصوبه هیئت مدیره سازمان حمل و نقل و ترافیک بها خدمات  به ازا هر نفر 30.000 ریال می باشد ( به استثنا مربیان) مدیران مدارس و مهدکودکها می بایست در روز مراجعه به بوستان  معرفی نامه ای با مهر و امضاء مدیریت به همراه داشته باشند که در آن تعداد بچه ها به همراه تاریخ روز مراجعه و اینکه دانش آموزان در آن روز از آموزش های بوستان ترافیک استفاده نموده اند .

    توجه: پذیرش گروه سنی از 6 تا 10 سال و 12 تا 15 سال می باشد.

    ساعت کاری مجموعه از ساعت 8 تا 13 می باشد.

    آدرس: بزرگراه شهید کلانتری بعد از میدان انقلاب کنار گذر میدان حافظ بعد از سازمان مپ و مرکز معاینه فنی حافظ جنب پمپ گاز بوستان ترافیک. شماره تماس:   33864142