اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 421
    کد: 174614
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
    با هدف روان‌سازی ترافیک عبوری صورت گرفت:

    اصلاح هندسی کنارگذر بولوار منتظری به سه راه بعثت

    با این اصلاح هندسی، رانندگانی که از مسیر میدان جمهوری اسلامی به داخل بولوار بعثت تردد می‌کنند، می‌توانند از مسیر مجزا وارد کنارگذر شوند و نیازی به توقف پشت چراغ قرمز فرماندهی ندارند.
    اصلاح هندسی کنارگذر بولوار منتظری به سه راه بعثت

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اصلاح هندسی کنارگذر بولوار منتظری به سه راه بعثت خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی با بیان این مطلب، گفت: با توجه به حجم تردد بالای خودروهای عبوری در سه راه بعثت و بروز ترافیک‌های سنگین در این محدوده، عملیات اصلاح هندسی کنارگذر بولوار منتظری به سه راه بعثت صورت گرفت و مسیر کنارگذر زیر بار رفت تا ترافیک در این محور روان‌سازی شود.
    وی بیان کرد: با این اصلاح هندسی، رانندگانی که از مسیر میدان جمهوری اسلامی به داخل بولوار بعثت تردد می‌کنند، می‌توانند از مسیر مجزا وارد کنارگذر شوند و نیازی به توقف پشت چراغ قرمز فرماندهی ندارند.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به سایر موارد اصلاح هندسی در معابر شهر، توضیح داد: اصلاح هندسی 2 معبر دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که به مرور اجرایی خواهد شد.
    عطارزاده طوسی گفت: بر این اساس، اصلاح هندسی بولوار آزادی ابتدای خیابان خادم‌الشریعه و عوارضی مشهد-باغچه نیز در دستور کار قرار دارد.

    تعداد بازدید: 421
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر