اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 463
    کد: 166403
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
    در صورت توافق با آستان قدس رضوی صورت می‌گیرد؛

    آغاز مرحله اول طرح ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در هسته مرکزی شهر مشهد/ ایجاد هزار جای پارک خودرو در اطراف حرم مطهر رضوی

    بر این اساس تردد خودروهای شخصی از محدوده چهاراه شهدا به سمت حرم مطهر، در ضلع جنوبی از تقاطع چهاراه دانش به سمت حرم مطهر، در ضلع شرقی از تقاطع شارستان و نواب صفوی تا حرم مطهر، در ضلع شمالی از تقاطع شارستان تا طبرسی ممنوع و تنها خودروهای حمل و نقل عمومی شامل تاکسی و اتوبوس اجازه تردد خواهند داشت.
    آغاز مرحله اول طرح ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در هسته مرکزی شهر مشهد/ ایجاد هزار جای پارک خودرو در اطراف حرم مطهر رضوی

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای مرحله اول طرح ترافیک هسته مرکزی شهر تا پایان سال خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی در این خصوص گفت: طرح ترافیک هسته مرکزی شهر مشهد در شورای همتای استان مطرح و تصویب شد و مقرر شد برای بررسی جزئیات نیز جلساتی با آستان قدس و پلیس راهور برگزار شود.
    وی افزود: یکی از الزامات طرح، تامین پارکینگ جایگزین پارکینگ‌های زیر گذر حرم مطهر در همسطح است که آستان قدس رضوی، تامین 1000 جای پارک خودرو را به ما تعهد دارد اما با جلساتی که برگزار شده مقرر شد تا زمین‌های مورد نیاز مناسب را برای ایجاد پارکینگ به ما معرفی کنند.
    عطارزاده طوسی با بیان اینکه در اجرای کلیات طرح ترافیک هسته مرکزی شهر مشهد به نتیجه رسیده‌ایم، اظهار کرد: در صورتی که با آستان قدس به توافق برسیم تا پایان امسال مرحله اول این طرح با اعمال محدودیت تردد خودروهای شخصی در هسته مرکزی شهر اجرا خواهد شد.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: بر این اساس تردد خودروهای شخصی از محدوده چهاراه شهدا به سمت حرم مطهر، در ضلع جنوبی از تقاطع چهاراه دانش به سمت حرم مطهر، در ضلع شرقی از تقاطع شارستان و نواب صفوی تا حرم مطهر، در ضلع شمالی از تقاطع شارستان تا طبرسی ممنوع  و تنها خودروهای حمل و نقل عمومی شامل تاکسی و اتوبوس اجازه تردد خواهند داشت.
    وی گفت: همچنین در مرحله بعد اجرای پیاده‌راه‌ها و ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی نیز بتدریج اجرا خواهد شد.

    تعداد بازدید: 463
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر