اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 297
    کد: 162535
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۲۷
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس خبر داد؛

    تاکید شهردار مشهد بر اجرای دوربرگردان پل جانباز و اصلاح هندسی سراه خیام - ملک آباد

    همچنین در این بازدید شهردار بر جمع آوری کارگاه قطار شهری مشهد در مجاورت پل جانبازو آغاز عملیات اجرایی دور برگردان این پل و اصلاح هندسی تقاطع فرامرز عباسی،جانباز در هفته آینده تاکیدکرد.
    تاکید شهردار مشهد بر اجرای دوربرگردان پل جانباز و اصلاح هندسی سراه خیام - ملک آباد

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس با اشاره به بازدید امروز تقی زاده خامسی شهردار مشهد از عملیات اجرایی تقاطع ساجدی-جانباز از تاکید شهردار بر اجرای دوربرگردان پل جانباز و اصلاح هندسی سراه خیام-ملک آباد جهت کاهش ترافیک این مناطق خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی عطارزاده طوسی در این خصوص گفت: صبح امروز شهردار مشهد با حضور در بولوار جانباز از روند اجرایی پروژه بازگشایی تقاطع ساجدی- جانباز بازدید و دستورات لازم را برای سرعت بخشیدن به اجرای آن برای رفع مشکلات ترافیکی این محل را صادر کرد.
    وی افزود: همچنین در این بازدید شهردار بر جمع آوری کارگاه قطارشهری مشهد در مجاورت پل جانباز و آغاز عملیات اجرایی دور برگردان این پل و اصلاح هندسی تقاطع فرامرز عباسی-جانباز در هفته آینده تاکید کرد.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به بازدید تقی زاده خامسی از سراه خیام-ملک آباد اشاره و اظهار کرد: در این بازدید شهردار از نزدیک در جریان طرح در نظر گرفته شده برای افزایش ظرفیت ترافیکی و اصلاح هندسی این محل قرار گرفته و بر پیگیری هرچه سریعتر جهت دریافت مجوزهای لازم برای عملیاتی کردن پروژه تا پایان امسال تأکید کرد.
    عطارزاده طوسی گفت: در ادامه این بازدید شهردار مشهد همچنین با حضور در خیابان امام خمینی(ره) از پروژه آیلند گذاری این خیابان بازدید و دستورات لازم را برای اتمام هرچه سریعتر این پروژه ابلاغ کرد.

    تعداد بازدید: 297
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر