2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 76
    کد: 159994
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
    مدیر عامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در بازدید از آخرین روز نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک ؛

    ساخت سنسورهای ثبت دقیق زمان پارک خودروها در پارک حاشیه‌ای توسط شرکت الیت مشهد

    در حوزه پارک‌های حاشیه‌ای نیز سنسور هوشمند زمینی را آماده ساخته‌ایم که تا چند ماه آینده نهای شده و امکان نصب در پارک‌های حاشیه‌ای را خواهد داشت. این سنسور، زمان دقیق پارک و خروج از پارک ماشین‌های پارک شده در کنار خیابان‌ها را انجام می‌دهد که با استفاده از آن، بهره‌وری نیروی انسانی نیز افزایش خواهد یافت.
     ساخت سنسورهای ثبت دقیق زمان پارک خودروها در پارک حاشیه‌ای توسط شرکت الیت مشهد

    مدیر عامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: سنسورهای هوشمندی ساخته‌ایم تا با نصب در پایک‌های حاشیه‌ای، زمان دقیق پارک و خروج از پارک خودروها را ثبت نماید.
    به گزارش ستاد خبری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک مشهد، محمد مهدی اسدی در بازدی از آخرین روز نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک بیان کرد: شرکت الیت برای چهارمین سال متوالی در این نمایشگاه شرکت کرده است که تلاشمان بر این بوده است تا دستاوردهای الیت را در حوزه هوشمندسازی به نمایش بگذاریم.
    وی افزود: کار‌های جدیدی در این حوزه در دست انجام است که از آن جمله می‌توان به استفاده از دستگاهی جدید برای نظارت بر امور پارکینگ‌ها اشاره کرد که با استفاده از آن، شناسایی و ثبت پلاک‌ها در پارکینگ‌ها هوشمند خواهد شد که این طرح تا سال آینده در چند پارکینگ غیر حاشیه‌ای مشهد اجرایی خواهد شد.
    اسدی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه بر روی مسائل سخت‌افزاری بیشتر کار شده است، خاطرنشان ساخت: در حوزه تابلوهای هشدار دهنده و اعلان پارکینکگ‌ها نیز محصوصل جدیدی را به این نمایشگاه آورده و در معرض دید عموم گذاشته‌ایم.
    وی ادامه داد: در حوزه پارک‌های حاشیه‌ای نیز سنسور هوشمند زمینی را آماده ساخته‌ایم که تا چند ماه آینده نهای شده و امکان نصب در پارک‌های حاشیه‌ای را خواهد داشت. این سنسور، زمان دقیق پارک و خروج از پارک ماشین‌های پارک شده در کنار خیابان‌ها را انجام می‌دهد که با استفاده از آن، بهره‌وری نیروی انسانی نیز افزایش خواهد یافت.
    مدیر عامل شرکت ترافیک هوشمند الیت مشهد اذعان داشت: همه محصولات ارائه شده در این نمایشگاه از سوی شرکت الیت کاملا تولید داخلی بوده و تا یکسال آینده همه آنها به بهره‌برداری خواهند رسید.
     

    تعداد بازدید: 76
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر