2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 159982
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
    رئیس شورای شهر مشهد در بازدید از آخرین روز برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک:

    حمایت مدیریت شهری مشهد از طرح‌های خلاقانه در حوزه حمل و نقل و ترافیک / برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک در شرایط موجود اقتصادی کار بزرگی است

    باید برای ارزیابی این نمایشگاه، شرایط حال حاضر را نیز در نظر گرفته و به تناسب آن ارزیابی نماییم. در این شرایط اقتصادی موجود کشور، همین‌که این نمایشگاه برگزار می‌شود و همت معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه و همچنین بخش خصوصی همکار با این معاونت، به ثمر می‌نشیند خود کار بزرگی بوده و جای قدردانی دارد.
    حمایت مدیریت شهری مشهد از طرح‌های خلاقانه در حوزه حمل و نقل و ترافیک / برگزاری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک در شرایط موجود اقتصادی کار بزرگی است

     رییس شورای شهر مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد از همه طرح‌های خلاقانه در حوزه‌های مختلف از جمله حمل و نقل و ترافیک حمایت می‌کنیم.
    به گزارش ستاد خبری نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترافیک مشهد، محمد رضا حیدری در بازدید از نهمین نمایشگاه حمل و نقل و ترفیک در آخرین شب از برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: از مجریان و همه عوامل و دست‌اندکاران برگزاری این نمایشگاه و همچنین شرکت‌های بخش خصوصی که در این نمایشگاه غرفه داشته و به ارائه دستاوردهای خود پرداخته بودند و همچنین کسانی که از این نمایشگاه بازدید کردند تشکر می‌کنم.
    وی در مورد ارزیابی خود از این نمایشگاه نیز عنوان کرد: باید برای ارزیابی این نمایشگاه، شرایط حال حاضر را نیز در نظر گرفته و به تناسب آن ارزیابی نماییم. در این شرایط اقتصادی موجود کشور، همین‌که این نمایشگاه برگزار می‌شود و همت معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه و همچنین بخش خصوصی همکار با این معاونت، به ثمر می‌نشیند خود کار بزرگی بوده و جای قدردانی دارد.
    حیدری اذعان داشت: قطعا ما باید از این فرصت‌ها و ظرفیت‌ها استفاده کنیم که یقینا تجربه برگزاری این نمایشگاه به بهتر برگزار شدن دوره‌های بعدی آن کمک شایانی خواهد نمود.
    وی ادامه داد: حضور با انگیزه بخش خصوصی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و ترافیکی در نهمین نمایشگاه این حوزه، برای معرفی تکنولوژی‌ها و دستاوردهایشان بسیار غنیمت بوده و ما را در برگزار نمودن بهتر نمایشگاه در سال‌های بعد ترغیب و تشویق خواهد نمود.
    رییس شورای شهر مشهد خاطرنشان ساخت: مهمانانی که برای بازدید از این نمایشگاه به مشهد آمدند از جمله روسا و اعضای شوراهای شهرهای کشور، در مجموع از نحوه برگزاری این نمایشگاه و تجربیاتی که از سوی مدیریت شهری مشهد در اختیار آنها قرار گرفت احساس رضایت داشتند.
    حیدری ابراز کرد: ما در حوزه حمل و نقل و ترافیک، در موضوع فرهنگسازی و اجرایی به دنبال ارتقاء‌بهره‌وری این خدمات در حال ارائه به مردم هستیم که در این راه یقینا از طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه که بهره‌وری را افزایش و هزینه‌های مدیریت شهری را کاهش دهد، استقبال می‌کنیم و نقش حمایتی خود را از این مهم خواهیم داشت.

    تعداد بازدید: 64
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر