5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 184
    کد: 154235
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
    با آموزش 800 نفر در دست برگزاری است

    برپایی اولین دوره آموزشی ترافیک و ایمنی فرهنگیان خراسان رضوی

    تلاش می‌شود این آموزش‌های ترافیکی به سایر معلمان و فرهنگیان که در ارتباط مستقیم با دانش آموزان هستند، تسری یابد.
    برپایی اولین دوره آموزشی ترافیک و ایمنی فرهنگیان خراسان رضوی

    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: اولین دوره آموزشی ترافیک و ایمنی فرهنگیان خراسان رضوی هم اکنون در دست برگزاری است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده با بیان این مطلب افزود: اولین دوره آموزشی ترافیک و ایمنی فرهنگیان استان خراسان رضوی با آموزش 800 نفر از فرهنگیان در بوستان ترافیک در دست برگزاری است.
    وی با اشاره به اینکه در خرداد ماه 96 بوستان ترافیک با هدف آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافیکی کودکان کار خود را آغاز کرد، بیان کرد: در این بوستان تاکنون 12 هزار دانش آموز با این مباحث آشنا شدند.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم فعالیت بیشتر در این زمینه و به منظور جبران عقب ماندگی در حوزه آموزش مسائل ترافیکی، براساس تفاهم‌نامه بین شهرداری مشهد، اداره کل آموزش و پرورش و پلیس راهور، این آموزش‌ها در دوره آموزشی ضمن خدمت فرهنگیان ارائه می‌شود تا این آموزش‌ها به دانش آموزان منتقل شود.
    عطارزاده با توجه به اینکه حدود 40 هزار معلم در شهر مشهد مشغول به تحصیل هستند، اظهار کرد: تلاش می‌شود این آموزش‌های ترافیکی به سایر معلمان و فرهنگیان که در ارتباط مستقیم با دانش آموزان هستند، تسری یابد.
    گفتنی است، این آموزش‌ها روزانه برای 100 نفر از فرهنگیان از ساعت 8 صبح تا 14 در محل بوستان ترافیک ارائه می‌شود.

    تعداد بازدید: 184
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر