2°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •   بخشهای خبری  
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
    تعداد بازدید: 197
    کد: 140683
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۷
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

    جابجایی روزانه 20 هزار نفر توسط خودروهای برقی از میدان شهدا تا حرم مطهر

    مدیرعامل سازمان حمل نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس گفت: روزانه حدود 20 هزار نفر توسط خودروهای برقی از میدان شهدا تا حرم مطهر توسط خودروهای برقی جابجا می‌شوند.
    جابجایی روزانه 20 هزار نفر توسط خودروهای برقی از میدان شهدا تا حرم مطهر

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی امامی میبدی در حاشیه بازدید از نحوه خدمت‌رسانی خودروهای برقی به زائران رضوی، اظهار کرد: مسیر فاز یک خط 3 بی.آر.تی به طول یک هزار و 800 متر احداث و ایزوله شده است.
    وی افزود: پیش‌بینی شده روزانه تا 150 هزار نفر مسافر توسط اتوبوس‌های بی.آر.تی در خط 3 جابجا شود که مسیر این خط از قاسم‌آباد تا مصلی است.
    امامی‌میبدی خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی ماه صفر به‌دلیل ازدحام جمعیت، ما بر آن شدیم تا حمل و نقل پاک و سالمی را به بهره‌برداری برسانیم. در این راستا با بخش خصوصی که خودروساز بومی نیز است توانستیم این تسهیلات را برای زائران ایجاد کنیم.
    وی تصریح کرد: این تعداد خودرو برقی می‌توانند در هر ساعت در دو مسیر رفت و برگشت از میدان شهدا تا حرم مطهر تعداد 1800 تا 2000 هزار مسافر را جابجا کنند که هم می‌توانند امکان تشرف به حرم مطهر برای زائران کم توان را فراهم نمایند.
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس با اشاره به اینکه در حال حاضر پیش‌بینی برای فعالیت روزانه 10 ساعت برای این خودروهای برقی انجام شده است، ادامه داد: با این ساعت فعالیت، روزانه بالغ بر 20 هزار نفر توسط این خودروها در این خط جابجا می‌شود. برنامه توسعه این سرویس‌دهی تا میدان توحید نیز در برنامه قرار دارد.

    تعداد بازدید: 197
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    2 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر