اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
    تعداد بازدید: 145
    کد: 140542
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۵
    در روزهای پایانی دهه آخر صفر صورت می‌گیرد؛

    در حد فاصل نماز ظهر و عصر تا مغرب و عشا، تعداد زیادی از زائران از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع) از شهر خارج می‌شوند که برای سهولت و رفاه زائران برنامه‌ریزی جامعی صورت گرفته است.

    سخنگوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس با بیان اینکه فعالیت 12 گشت انضباط ترافیکی در سطح شهر فعالیت خواهند داشت، گفت: از روز پنج‌شنبه 25 آبان اتاق مدیریت بحران با حضور تمام نمایندگان خدمات‌رسان تشکیل می‌شود.
    تشکیل اتاق مدیریت بحران در سازمان ترافیک/ فعالیت 12 گشت انضباط ترافیکی در سطح شهر

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مجید بخت‌آزما در نشست خبری تشریح فعالیت سازمان‌های حوزه حمل و نقل، راهور، پلیس راه استان و نیروی انتظامی در دهه آخر صفر که در پایانه مسافربری شهرداری مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: در روزهای پایانی دهه آخراتاق مدیریت بحران با حضور تمام نمایندگان خدمات رسان از روز پنج‌شنبه 25 آبان در مجموعه سازمان حمل و نقل و ترافیک تشکیل می‌شود.
    وی در ارتباط با خروج اتوبوس‌های پایانه مسافربری امام رضا (ع) در روز شهادت امام رضا (ع) گفت: در حد فاصل نماز ظهر و عصر تا مغرب و عشا، تعداد زیادی از زائران از طریق پایانه مسافربری امام رضا (ع) از شهر خارج می‌شوند که برای سهولت و رفاه زائران برنامه‌ریزی جامعی صورت گرفته است.
    بخت‌آزما افزود: بر این اساس از ساعت 14 تا 17 مسیر ورودی میدان انقلاب از میدان جهاد مسدود می‌شود و مسیر تردد میدان حافظ و خیابان کوشش نیز به ‌صورت مقطعی باز و بسته خواهد شد.
    سخنگوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است حد فاصل ساعت 14 تا 17 بین هزار تا 1400 دستگاه اتوبوس از پایانه خارج شوند بر این اساس دو درب خروجی دیگر در پایانه امام رضا (ع) در صورت ازدحام اتوبوس پیش‌بینی شده است.
    وی در ارتباط با مسیرهای ورودی زائران پیاده به شهر مشهد نیز گفت: با برنامه‌ریزی و همکاری با معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس و با استفاده از نیروهای مردمی 4 مسیر برای زائران پیاده پیش‌بینی شده است.
    بخت‌آزما ادامه داد: زائران در ورودی مسیر نیشابوربه مشهد از طریق پل تپه سلام، بولوار فرودگاه، میدان فرودگاه و میدان پانزده خرداد به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند و زائران سمت قوچان به مشهد نیز از مسیر بیمارستان رضوی، میدان قائم، کنارگذر آسایشگاه شهید فیاض بخش، میدان فهمیده، میدان بوعلی، میدان فردوسی و میدان شهدا به حرم مطهر رضوی مشرف می‌شوند.
    سخنگوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با توجه به ازدحام جمعیت و ترافیک سطح شهر، 12 گشت انضباطی ترافیکی در سطح شهر به ‌خصوص در میدان حافظ پیش‌بینی شده است.
    وی در پایان یادآور شد: پاسخگویی به زائران در خصوص مسائل و مشکلات ترافیکی از طریق شماره تماس 33137 به ‌صورت 24 ساعته صورت می‌گیرد. 

    تعداد بازدید: 145
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر