اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 79
    کد: 196052
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۲/۰۷
    شهرداری مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی امضاء کردند؛

    تفاهم نامه همکاری اجرای طرح های انضباط ترافیکی

    تعمیق فرهنگ و ارتقای سرمایه اجتماعی در تبعیت از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، بهبود وضعیت ترافیک و ایمنی معابر برای مجاوران و زائران، مدیریت یکپارچه شهری در زمینه عبور و مرور و مدیریت ترافیک، افزایش میزان تبعیت شهروندان (رانندگان و عابران پیاده) از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی وکاهش تخلفات رانندگی بخشی از اهداف این تفاهم نامه است.
    تفاهم نامه همکاری اجرای طرح های انضباط ترافیکی

    تفاهم نامه همکاری مشترک اجرای طرح های انضباط ترافیکی میان شهرداری مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به امضا رسید.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امروز طی مراسمی با حضور شهردار مشهد، فرمانده انتظامی خراسان رضوی، رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر و معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تفاهم نامه همکاری مشترک اجرای طرح های انضباط ترافیکی میان شهرداری مشهد و فرماندهی انتظامی خراسان رضوی به امضا رسید.
    خلیل الله کاظمی، معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد در حاشیه این مراسم در خصوص جزئیات این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد مدیریت یکپارچه شهری درراستای اهداف و سیاست های پیش بینی شده درماده 108 قانون برنامه ششم توسعه کشور در حوزه حمل ونقل و ترافیک شهری به امضاء رسید.
    وی افزود: تعمیق فرهنگ و ارتقای سرمایه اجتماعی در تبعیت از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، بهبود وضعیت ترافیک و ایمنی معابر برای مجاوران و زائران، مدیریت یکپارچه شهری در زمینه عبور و مرور و مدیریت ترافیک، افزایش میزان تبعیت شهروندان (رانندگان و عابران پیاده) از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی وکاهش تخلفات رانندگی بخشی از اهداف این تفاهم نامه است.
    وی ادامه داد: همچنین کاهش تعداد تصادفات، مجروحان، آسیب دیدگان و متوفیان ناشی از تصادفات رانندگی در شهر مشهد، همکاری درتحقق طرح وبرنامه های مصوب شهرداری درزمینه بهبود حمل ونقل شهری،همکاری در زمینه آموزش و فرهنگ ترافیک شهروندان و افزایش بهره وری نیروهای پلیس راهور از دیگراهداف این تفاهم نامه است.

    تعداد بازدید: 79
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر