اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 1606
    کد: 190805
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
    مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تاکید کرد؛

    جریمه روزانه برای خودروهای فاقد برگه معاینه فنی معتبر از 29 دی/ ثبت اطلاعات پلاک کلیه خودرو ها در سامانه ملی

    برداشت پلاک خودروها از طریق دوربین های ثبت تخلفات برداشت و اطلاعات برای بررسی وضعیت پلاک به سامانه ملی معاینه فنی خودرو (سیمفا) ارسال می شود.
    جریمه روزانه برای خودروهای فاقد برگه معاینه فنی معتبر از 29 دی/ ثبت اطلاعات پلاک کلیه خودرو ها در سامانه ملی

    مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد تاکید کرد: خودروهای فاقد برگه معاینه فنی معتبر از29 دی ماه جاری، با اجرای طرح L.E.Z هرروز 50 هزارتومان جریمه می شوند لذا ازشهروندان درخواست می شود قبل از این تاریخ نسبت به انجام معاینه فنی اقدام کنند.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، هادی عطارزاده طوسی در این خصوص گفت: با توجه به افزایش آلودگی هوا در کلانشهرها طرح کاهش محدوده های انتشار آلاینده های هواL.E.Z از سوی شورای عالی ترافیک کشور به تصویب رسید.
    وی افزود: این طرح در شورای همتای استان نیز بررسی و تصمیم گرفته شد از 29 دی ماه در نقاط مختلف شهر مشهد اجرا شود. بر اساس این طرح خودروهای تولید 1394به قبل باید برای تردد در شهر دارای برگه معاینه فنی معتبر باشند.
    عطارزاده طوسی با بیان اینکه پلاک کلیه خودروها پس از انجام معاینه فنی درسامانه ملی معاینه فنی (سیمفا) خودرو ثبت می شود، اظهارکرد: درحال حاضر دوربین های ثبت پلاک خودرو به سامانه ملی سیمفا متصل شده است.
    مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد تصریح کرد: برداشت پلاک خودروها از طریق دوربین های ثبت تخلفات برداشت و اطلاعات برای بررسی وضعیت پلاک به سامانه ملی معاینه فنی خودرو (سیمفا) ارسال می شود.
    وی ادامه داد: پس از بررسی اطلاعات در این سامانه و در صورت نداشتن برگه معاینه فنی معتبر خودرو مذکور هر 24 ساعت، مبلغ50 هزارتومان جریمه شده و این موضوع از طریق پیامک به مالک خودرو اطلاع رسانی می شود.
    وی گفت: لذا با توجه به اینکه طرح کاهش محدوده های انتشارآلاینده های هوا L.E.Z از29 دی با همکاری پلیس راهور اجرا خواهد شد از شهروندانی که خودروی آنها فاقد معاینه فنی معتبر است تقاضا می شود در مدت باقی مانده برای معاینه فنی به مراکزمعاینه فنی خودرو مراجعه کنند.

    تعداد بازدید: 1606
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 10
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر